29.10.2015 1202

Написання магістерської роботи – відповідальний момент завершення навчання

Підготовка і написання магістерської роботи – один з основних і найвідповідальніших моментів для студентів-випускників. Саме тому доцент кафедри плодівництва і виноградарства Володимир Майборода провів чергове практичне заняття студентів 51- пм групи з у Науковій бібліотеці Уманського НУС.

Написання магістерської роботи – відповідальний момент завершення навчання

Пізнання таємниць Наукової бібліотеки університету було надзвичайно цікавим й інформативним для відвідувачів. Кожен студент вибирав та опрацьовував матеріал для своєї дипломної роботи. В свою чергу, Володимир Павлович допомагав магістрам швидко орієнтуватись в картотеках бібліотеки .

Написання магістерської роботи – відповідальний момент завершення навчання

Проведене заняття дало змогу майбутнім магістрам  зробити вагомий крок у написанні дипломної роботи.

Вікторія Майданюк, староста 51 –пм групи