09.11.2023 305

Народна культура та мистецтво – основа національної ідентичності

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва. Свято спрямоване на популяризацію української культури та відзначається з метою відродження національного колориту нематеріальної спадщини.

Активну культурно-просвітницьку діяльність у соціум вносить студентсько-викладацький колектив Центру культури та виховання студентів Уманського національного університету садівництва. І вже багато років колеги дбають, аби скарби народної спадщини, засобами художньої виразності, були передані у надійні руки наступників – студентській молоді.

Пісня, хореографічна композиція, ораторське мистецтво та творчість загалом дозволяють людям відчути безкордонну свободу самовираження. Шляхи, які відкривають для себе учасники культурних процесів, наскільки прекрасні, що залучають до споглядання великі масиви прихильників та глядачів. Самодіяльні колективи Уманського НУС надають можливість не лише пізнавати народознавчу спадщину України – керівники творчих вокальних і хореографічних колективів навчають своїх підопічних тонкощам музичного та танцювального мистецтва.

Шановні колеги, працівники культури й аматори народного мистецтва! Своєю плідною працею, силою духу та натхненням ви прикрашаєте буденність і звеличуєте рідну землю, ви є променем світла та позитиву для всього університетського загалу. Хай творча наснага, креативність, професійний успіх і любов до прекрасного допомагають реалізувати найамбітніші плани та найсміливіші задуми. Міцного здоров’я вам, благополуччя, родинного затишку, любові та щастя, миру і довголіття!