05.09.2016 1062

Нас всіх єднає ненька-Україна

З приходом осені настає пора як навчання, а тому 1 вересня завжди незабутній день в Уманському національному університеті садівництва. Територія в університеті була вщент заповнена молодим студентством, яке палало емоціями. Всі вони з нетерпінням чекали цього дня, адже для кожного він був особливий. Хтось переступив поріг університету вперше, хтось з обіймами зустрічав друзів і колег. Та всіх цих людей поєднує те, що вони доньки й сини неньки-України. Для всіх вона одна-єдина – Батьківщина.

Нас всіх єднає ненька-Україна

Під звуки державного гімну розпочалась лекція під назвою: «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України». Адже патріотичне виховання зараз, як ніколи, потрібне молодому поколінню. Усвідомлення цінності рідної землі, засади патріотизму та розуміння національної культури повинні бути зрозумілими для кожного. А для цього необхідна основа – знання. Тому організатори заходу якнайглибше занурювали студентів в історію державотворення України, культурну спадщину та надбання.

Нас всіх єднає ненька-Україна

Нашій державі лише 25, проте вона вже не раз була в пазурах невизначеності, тортур, зради. Та дух народу при цьому лише завжди загартовувався та міцнішав. І тому нашим здобуткам можна лише позаздрить.

Якась гордість пронизувала душу, коли дивилась на студентів. Вони  уважно вслухалися в історію, висловлювали свої думки і всі як один могли відповісти на питання: «Що для них Батьківщина?». Адже хто як не вони повинні все це знати, берегти і примножувати. Бо, як каже народна мудрість, – «Батьківщина краще сонця, дорожче золота!».

Наталія Євгенюк, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва