10.11.2023 278

Наука – заради миру та розвитку

10 листопада світова спільнота відзначає Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Спільнота Уманського національного університету садівництва має у складі фахівців і колег, цінний науковий професійний арсенал якого настільки міцний і потужний, що дозволяють не зупинятися у трудовій діяльності навіть у воєнних буднях.

Без вихідних і перерв науковий колектив Уманського НУС дійшов і до нинішнього інтернаціонального свята, започаткованого ЮНЕСКО у 2001 році. Відзначення та підтримка наукових досягнень, розуміння надважливої ролі науки у розвитку суспільства є традиційною для колективу. А ще Всесвітній день науки привертає увагу до залучення молоді до наукової діяльності, адже саме нова генерація українців має стати родоначальниками нових вітчизняних наукових звершень. Окремо слід зазначити, що наукові дослідження вчених університету спрямовані на вирішення проблем, пов'язаних з актуальними завданнями аграрного виробництва, економічної й управлінської діяльності, інженерної справи та базуються на міжнародних проєктах, публікаціях наукових статей, участі у різноманітних тематичних заходах і співпраці з закладами вищої освіти різних країн, консорціумами, членом яких є науковий колектив університету.

Шановні колеги, науковці університету! Ви є натхненниками для сучасників, передовими постатями у буднях стрімкого інноваційного наукового прогресу. Збагачуючи вітчизняну науку, ви впевнено торуєте шлях до мирного співіснування націй і країн. Така тактовна наукова поведінка допомагає стабілізувати моральний настрій колективу та завдати вірний тон і напрямок до продуктивної діяльності громади, спільноти, України. Міцного здоров’я вашим родинам. Нових звершень і відкриттів на благо науки та миру у всьому світі!