10.06.2024 359

Науковиця УНУС - експерт ГЕР НАЗЯВО з галузі знань 18 "Виробництво та технології"

Науково-педагогічні працівники Уманського національного університету садівництва завжди якісно та відповідально ставляться до своїх професійних обов’язків. І їхня праця та досягнення як в освітній, так і в науковій діяльності знаходять визнання на всіх рівнях сфери вищої освіти.

Як доказ – вчергове науково-педагогічного працівника УНУС включено до складу Галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Ним стала докторка технічних наук, професорка, професорка кафедри харчових технологій Ірина ЗАМОРСЬКА. За результатами роботи конкурсної комісії, рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Ірину Леонідівну обрано членом галузевої експертної ради з галузі знань 18 «Виробництво та технології».

Вітаємо колегу та бажаємо плідної праці у сфері забезпечення якості вищої освіти України!