03.11.2015 1188

Науковий семінар «Основи успіху зовнішньоекономічної діяльності»

Спільними зусиллями викладачів кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики і студентів 62-зм групи був проведений науковий семінар на тему «Сутність та функції менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» для студентів ІІ курсу напряму підготовки «Менеджмент» спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Науковий семінар «Основи успіху зовнішньоекономічної діяльності»

Із цікавими доповідями пізнавального характеру виступили Інна Трутненко та Ірина Побережна. У виступах доповідачів була зазначена важливість професії менеджера зовнішньоекономічної діяльності та її актуальність у сучасних умовах господарювання як на території України, так і за її межами.

Науковий семінар «Основи успіху зовнішньоекономічної діяльності»

Всі присутні уважно заслухали доповіді, а потім жваво обговорювали важливі аспекти роботи менеджера в умовах сьогодення. Викладачі та студенти дійшли висновку та погодилися зі словами Пітера Ф. Друкера, що ефективний керівник концентрується на можливостях, а не на проблемах!

Інна Трутненко,  Ірина Побережна,

студентки 62-зм групи