08.05.2021 373

Нести добро та необхідну допомогу серед людей

Кожна людина має в душі зерно добра. І плекаючи та здобрюючи його нам під силу створити суспільство, де немає місця війні, ненависті та злу. Тож 8 травня спільнота всього світу відзначає Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, організації, що розпочала свою діяльність ще 102 роки тому, ставши для держави надійною опорою в гуманітарній сфері.

Співробітники Товариства Червоного Хреста України покликані суспільством забезпечити вразливі верстви населення можливістю жити гідним життям. Товариство та фахівці, залучені до надання допомоги надають такі види підтримки: психосоціальну, продовольчу, фінансову, лікувально-оздоровчу, лікувально-профілактичну, діагностичну та гуманітарну. Також дана організація має на меті допомагати людям підготуватися, пережити, відновитися після кризи чи надзвичайної ситуації.А тому нині, у цей святковий день, волонтери та співробітники діючої в Україні благодійної організації проведуть акції милосердя та добра, адже поруч з нами завжди є люди соціально незахищеної ланки суспільства. Тож не чекаймо, поки їм хтось допоможе справою, посмішкою, добрим словом, шматочком хліба – здивуймо світ власною доброю справою.

Саме таке гасло супроводжує майже кожну сучасну людину, а добрі справи стали буденною звичкою для студентів і всього колективу Уманського національного університету садівництва. Молодь навчального закладу є волонтерами товариства Червоного Хреста, тож на постійній основі надає підтримку людям вразливих категорій у нашому регіоні.

Волонтери і фахівці – чуйні та віддані люди, вірні своїй справі. «Нести добро та необхідну допомогу серед людей», – таким є девіз прихильників справи гуманності. І колектив університету повсякчас на боці добрих справ. Ми не стоятимемо осторонь, ми – за щасливе майбутнє кожного громадянина нашої держави, ми – за успішну, мирну, процвітаючу Україну.

Пресцентр Уманського НУС