26.10.2016 910

Обрано раду студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

20 жовтня на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулося пряме таємне голосування до членів ради студентського самоврядування. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування було обрано новий склад студради з таких студентів: Заруцький А. А. студент 51-п групи , Заленська Є. А. студентка 41-ек групи, Мотрук С. С. студентка 41-ек групи, Вовна Ю. А. студентка 41-ек групи, Гладка М. О. студентка 41-ек групи, Ваховська А. В. студентка 31-п групи, Жмуденко Н. О. студентка 31-п групи, Стецик А. Б. студент 31-ек групи, Сигидюк В. І. студентка 21-п групи, Калічак О. М. студент 21-ек групи, Ніколаєва А. В. студентка 21-зр групи, Керимова Р.Д. студентка 11-тк групи, Шуляк А.С. студентка 11-п групи, Владимиров М. В. студент 11-п групи,Шевчук Є. С. студент 11- п групи, Грабовська Л. А. студентка 11- п групи, Макарчук В. В. студент 11-п групи, Осадчий І. Г. студент 12-п групи, Бурковецький О. О. студент 12-п групи.

Новий склад ради студентського самоврядування  факультету має багато планів на майбутнє, а саме: підвищити рейтинг факультету; активізувати розважально-виховні заходи як серед студентів, так і серед викладачів; активно залучати студентів і викладачів до модернізації факультетської життєдіяльності, адже з самоврядування починається дерево  студентського  дозвілля.

У підсумку можна сказати, що саме те, який інтерес проявлятимуть студенти і викладачі  до життя факультету, і буде формувати соціокультурну атмосферу. Адже недаремно рада студентського самоврядування має гасло – «самоврядування – це відповідальність кожного».

Рада студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин