13.05.2022 382

Онлайн конференція «Антикорупція у вищій освіті»

На старті вступної кампанії, коли університети відкривають двері для абітурієнтів, особливо актуальним є питання запобігання проявам корупції. Тож 11 травня уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва Людмила МАШКОВСЬКА взяла участь в онлайн конференції «Антикорупція у вищій школі».

Під час конференції можна було дізнатись про: ефективну систему запобігання корупції у ЗВО та роботу антикорупційних уповноважених; антикорупційний комплаєнс на рівні навчального закладу; інструменти мінімізації корупційних ризиків під час Вступної кампанії 2022.

Онлайн конференція «Антикорупція у вищій освіті»

Організаторами конференції виступили Національне агентство з питань запобігання корупції, Проект USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» й Асоціація юридичних клінік України в межах проекту «Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання», що провадиться завдяки підтримці американського народу через Агенство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Людмила МАШКОВСЬКА, уповноважена особа

з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському НУС