12.11.2015 1831

Онлайн-практика в Приватбанку!

10 листопада на кафедрі обліку і аудиту відбулась інформаційна зустріч студентів з представником Приватбанку Валентиною.

Студентам було донесено важливу інформацію щодо проходження онлайн практики та майбутнього працевлаштування у відділеннях банку.

Приватбанк розробив унікальну систему проходження практики для студентів, аналогів якої немає у світі – онлайн-практику!

Студент може пройти практику з будь-якого місця, де є Інтернет, і в будь-який зручний для нього час в режимі 24/7/365! Потрібно просто зареєструватися на сайті www.practice.pb.ua.

Особливість онлайн-практики в тому, що в процесі вивчення банківських технологій студент має можливість заробляти гроші.

Онлайн-практика в Приватбанку!

Не важливо, який факультет – економічний або технічний, – онлайн-практика доступна для студентів усіх спеціальностей.

Студенти, які успішно пройшли практику, отримують сертифікат, який пред'являють потім у вузі. І головне: кращих практикантів банк запрошує працювати у численних його відділеннях.

Онлайн-практика - це інтерактив з майбутнім!

Було наголошено на безпеці студентів у використанні банківських послуг. Розібрано різні шахрайські схеми з метою збереження коштів клієнтів банку, якими є й студенти університету.

Студенти активно задавали питання представнику банку – на які отримали вичерпні відповіді.

Зустріч була цікавою та необхідною.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту