26.09.2023 230

Онлайн-вебінар на тему «Особливості роботи у системі Moodle»

21 вересня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся онлайн-вебінар на тему «Особливості роботи у системі Moodle». Даний захід відбувався в рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС. Онлайн-вебінар був проведений за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей Zoom, що дало змогу підключитися до нього всім бажаючим. На ньому були висвітленні наступні питання:

• створення тестів в дистанційному курсі та розбивка по категоріях – спікер Галина РОДАЩУК);
  • реєстрація студентів на курс (групи + потоки) – спікер Ярослав Миколайчук;
  • публікування матеріалів (стиснення інформації pdf-файлу або розміщення на хмарі з відкритим посиланням) – спікер Ярослав Миколайчук;
  • як користуватися Help (ID курсу, логін користувача) – спікер Ярослав Миколайчук.