10.10.2021 337

Опора працівників – профспілкова організація

Уже багато років поспіль в  Уманському національному університеті садівництва функціонує активний осередок, діяльність якого спрямована на представництво та захист професійно-трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників навчального закладу – профспілковий комітет.  Наділені профспілковими правами, учасники комітету відповідально виконують свої функції, беручи активну участь не лише у житті навчального закладу, а й переймаючись турботами кожного зі спільноти Уманського НУС.

Професійні спілки є традиційним для більшості країн світу об’єднанням працівників і повсякчас стоять на сторожі захисту їхніх інтересів. На українських теренах розвиток профспілкового руху розпочався восени 1817 року. А відоме нині свято вшанування діяльності профспілкових організацій було започатковане на Міжнародній науково-практичній конференції, під час святкування 200-річчя від дня створення першої профспілкової організації України, за ініціативи президії Федерації профспілок України.

Шановні члени профспілкових комітетів, колеги та друзі, які чесно та добросовісно ведуть трудову діяльність професійних спілок, наповнюють надійністю, стабільністю нинішній і завтрашній день! Прийміть вітання з нагоди професійного свята! Бажаємо вам міцного здоров’я, прогресуючого оптимізму й успіхів у виконанні своєї непростої, але такої необхідної суспільству місії!

Рада студентського самоврядування