27.06.2021 247

Опора сьогодні, надія на завтра: з Днем молоді!

Одним з найяскравіших свят червня, що відзначає українська спільнота, є День молоді. Саме цілеспрямована, амбітна та високоосвічена молодь, випереджуючи темпи сучасного прогресу, здатна успішно реалізовувати актуальні реформи, нести відповідальність за власні дії, і неодмінно – стати запорукою успішного завтра, представляючи інтереси країни на міжнародній арені.

Науково-педагогічний Уманського національного університету садівництва вітає молодь навчального закладу – студентів, аспірантів і викладачів – зі святом юності та краси, добра та щасливих починань, прогресивного бачення та рішучих дій! Ваші серця сповнені гармонією та красою, набуті знання осявають подальший життєвий простір, а звершення і найсміливіші сподівання реалізуються в ім’я розбудови рідної Alma-mater і сильної України! Ви – наша надія та опора вже сьогодні!

Віримо у вас, у глибинну мудрість і розсудливість, свіжий погляд і легкість думок, притаманні вам! Хай серця сповнюються радістю, доля дарує безліч щасливих миттєвостей, а душа буде завжди молодою!