19.10.2015 1057

Організація обліку – від теорії до практики

У рамках вивчення дисципліни «Організація обліку» студенти факультету економіки і підприємництва  51-ос та 51-фс груп  побували в бухгалтерії ЗАТ ТК «Уманьхліб».  Це заняття у виробничих умовах, метою якого було сприяння закріпленню студентами теоретичних знань та формування практичних навичок з організації бухгалтерського обліку, організували доцент кафедри обліку і аудиту Олена Шайко та викладач Ольга Підлубна.

Організація обліку – від теорії до практики

Головний бухгалтер підприємства  Олександр Лисенко, випускник Уманського НУС, провів цікаву екскурсію, під час якої студенти отримали можливість ознайомитися з веденням бухгалтерського обліку, а також особисто поспілкуватися з працівниками підрозділу Оксаною Біліченко, Світланою Комаринською та Юлією Дудкевич,  яка також є випускницею факультету економіки та підприємництва.

Під час зустрічі Олександр Лисенко ознайомив студентів із організаційною структурою та основними завданнями бухгалтерії, сфокусував увагу на можливостях проходження  студентами виробничої практики. Студенти з цікавістю розглядали бухгалтерські регістри – від первинних документів до Головної книги.

На завершення зустрічі головний бухгалтер почастував студентів духмяною, щойно з печі, фірмовою випічкою ЗАТ ТК «Уманьхліб».

Викладачі кафедри обліку і аудиту доцент Олена Шайко та Ольга Підлубна щиро дякують головному бухгалтеру Олександру Лисенку та всьому керівництву ЗАТ ТК «Уманьхліб» за чудову можливість для студентів отримати практичний досвід.

Олена  Шайко, доцент кафедри обліку і аудиту