03.05.2017 796

Пам’ять про чорнобильське лихо

У кожного часу свої герої. У ці дні ми з глибоким сумом згадуємо тих, хто ціною свого життя захистив нашу країну і світ від страшної біди – аварії на Чорнобильській АЕС.

З метою просвітницької діяльності й збереження пам’яті про ліквідаторів найбільшої техногенної ядерної катастрофи всього людства на факультеті менеджменту була проведена виховна година.

Студентська молодь зустрілася з учасниками ліквідації наслідків чорнобильського лиха, членами Уманської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олександром Світовим та Миколою Вінницьким.

Пам’ять про чорнобильське лихо

З розповіді очевидців подій студенти дізнались багато нового про наймасштабнішу екологічну катастрофу 20 століття, змогли подивитися на неї новими очима та усвідомити всю трагічність і неминучість її наслідків.

Пам’ять про чорнобильське лихо

Єдине, що наша молодь може зараз віддати героям-ліквідаторам, які за покликом рідної землі вступили у палаючий реактор чи самовіддано рятували людські життя, це – пам’ять. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Ми схиляємо перед ними голову. Вічна слава героям! І здоров’я тим ліквідаторам, які живуть і працюють в ім’я миру і життя людей.

Заступник декана факультету менеджменту  з виховної роботи Лілія Кустріч