21.08.2023 555

Пам'яті видатного вченого Бориса Пахомовича Дмитрука

З важким серцем і глибокою скорботою колектив Уманського національного університету садівництва висловлює співчуття з приводу смерті видатного науковця та члена академічної спільноти професора Бориса Пахомовича Дмитрука. На 89 році життя Борис Пахомович покинув цей світ, залишивши по собі неоціненну спадщину в галузі економіки, менеджменту та фінансів.

Пам'яті видатного вченого Бориса Пахомовича Дмитрука

Життєвий шлях Бориса Пахомовича Дмитрука був тісно пов'язаний з Уманським національним університетом садівництва. Як шанований наставник і провідник, він відкрив шлях у науку для багатьох працівників університету. Його мудрість, настанови та непохитна підтримка чітко прослідковуються в економічному на науковому середовищі України, а інтелектуальна й особиста спадщина продовжуватимуть надихати та формувати наступні покоління сподвижників економічної науки.

У ці хвилини скорботи наші думки і співчуття звертаються до сім'ї, друзів, колег і всіх тих, чиїх життів торкнувся Борис Пахомович Дмитрук. Нехай його спадщина надихає нас прагнути до досконалості, поглиблювати знання та робити свій внесок у розвиток економічної науки.