31.08.2023 546

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Початок нового навчального року – це завжди хвилююче. Адже потрібно все правильно та раціонально зорганізувати, продумати деталі і як краще ввести першокурсників у ритм студентського університетського життя. Тож щорічно в Уманському національному університеті садівництва напередодні початку нового навчального року проходить планове засідання методичного об’єднання кураторів – досвідчених педагогів і науковців, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними цілями вважають виховання національної гідності та громадянської відповідальності у дусі пріоритетності духовності, милосердя, співчуття, любові до обраної професії.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Таке традиційне зібрання відбулося і цьогоріч. Його учасниками стали куратори студентських груп усіх факультетів. А модератором заходу виступив перший проректор Уманського НУС Іван МОСТОВ’ЯК, який довів загалу про план засідання й особливості навчально-виховного процесу у 2023-2024 році. Окремо Іван Іванович зауважив на надважливості безпекової ситуації, як головного критерію навчального процесу нинішнього року.

Виступи доповідачів відповідали актуальності сьогодення та характеризувалися інноваційними підходами, яких і потребує колектив навчального закладу для плідної праці у воєнних буднях.

Засідання розпочалося з нагородження заступників деканів з виховної роботи за організацію та проведення заходів національно-патріотичного спрямування у 2022–2023 навчальному році. Колектив УНУС пишається колегами, які у важкий для країни час активно наближають самі країну до миру та навчають цьому студентську молодь: Світланою ВЛАСЮК (факультет економіки і підприємництва), Ларисою РОЗБОРСЬКОЮ (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин), Валентиною МАМЧУР (факультет лісового і садово-паркового господарства), Оксаною ЗАГОРОДНЮК (факультет менеджменту), Валерією ЖЕЛЄЗНОЮ (інженерно-технологічний факультет), Іриною РАССАДІНОЮ (факультет агрономії). Також подякою Уманської міської ради «За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Уманській територіальній громаді, активну громадянську позицію, популяризацію молодіжного руху» було нагороджено художнього керівника Центру культури і виховання студентів УНУС Світлану БЕРДНІКОВУ.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

По завершенню віншування присутні перейшли до заявлених до розгляду питань. Про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді Уманського НУС у 2023–2024 році розповіла присутнім помічник ректора Валентина ЧЕРНИЧЕНКО.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Умови впровадження електронного журналу куратора академічної групи й особливості його ведення пояснив присутнім начальник інформаційно-обчислювального центру Ярослав МИКОЛАЙЧУК.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Про необхідність і порядок проведення інструктажів для здобувачів освіти з цивільного захисту та пожежної безпеки розповів начальник цивільного захисту Леонід ПОПЕЛУХА.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

На проведенні інструктажів з охорони праці для здобувачів освіти зосередила увагу присутніх начальник відділу охорони праці Тетяна ГЕЙКО.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Зауважила на можливості надання студентам практичної психологічної допомоги практичний психолог Валентина МАЗУРЕНКО.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Закликав до залучення молоді до занять у спортивних секціях завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Юрій МОРОЗ.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

Про можливості бібліотеки університету щодо надання допомоги в організації виховного процесу студентської молоді УНУС розповіла директор бібліотеки Тетяна КРАВЧЕНКО.

Патріотизм, безпека, розвиток – пріоритети діяльності кураторів УНУС

На залученні молоді до участі в гуртках і творчих колективах Центру культури і виховання студентів УНУС зосередив увагу присутніх керівник ЦКВС Петро ПАЄВСЬКИЙ.

По завершенню засідання Іван МОСТОВ’ЯК привітав колектив з початком нового навчального року, побажавши всім здійснення кращих задумів і реалізацій гарних ідей на шляху до миру у рідній країні.