26.05.2016 797

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий.

22 травня – важлива дата  для кожного українця. Цього дня прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

Перегляд фільму до дня перепоховання Т.Г. Шевченка

24 травня Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка спільно із студентською радою факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин до 155-річчя від дня перепоховання Кобзаря провели перегляд фільму про життєвий шлях Тараса Григоровича Шевченка.

До перегляду кінострічки долучилися студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин..

Тарас Шевченко – визнаний у всьому світі геній. Його твори надихають змінювати життя у кращу сторону. Тому нам, українцям, просто необхідно рівнятись на такого патріота, як Великий Тарас.