Переживання студентів за «Украденим щастям»
Виховання фахівця високої кваліфікації – це відповідальний і багатогранний процес. І значна роль у ньому відводиться культурно-естетичній складовій. Саме тому студенти факультету економіки і підприємництва регулярно відвідують театральні дійства, які презентують у нашому місті відомі на всю Україну театри.
Цього разу студенти факультету разом з кураторами груп відвідали виставу «Украдене щастя» за однойменним твором українського літературного класика Івана Франка, у постановці митців Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.
Вир почуттів і емоцій, які панували на сцені, полонили студентів і змусили зрозуміти: ніякі матеріальні цінності не варті страждань людини.
Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Фотогалерея
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6960-250x180-dca.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6962-250x180-131.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6966-250x180-368.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6972-250x180-22a.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6974-250x180-09d.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6985-250x180-53d.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6988-250x180-09a.jpeg)
![Переживання студентів за «Украденим щастям»](assets/cache/images/2016/ekonomika/shhastya/DSCN6993-250x180-ed0.jpeg)