27.09.2016 1226

Переживання студентів за «Украденим щастям»

Виховання фахівця високої кваліфікації – це відповідальний і багатогранний процес. І значна роль у ньому відводиться культурно-естетичній складовій. Саме тому студенти факультету економіки і підприємництва регулярно відвідують театральні дійства, які презентують у нашому місті відомі на всю Україну театри.

Переживання студентів за «Украденим щастям»

Цього разу студенти факультету разом з кураторами груп відвідали виставу «Украдене щастя» за однойменним твором українського літературного класика Івана Франка, у постановці митців Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

Переживання студентів за «Украденим щастям»

Вир почуттів і емоцій, які панували на сцені, полонили студентів і змусили зрозуміти: ніякі матеріальні цінності не варті страждань людини.

Переживання студентів за «Украденим щастям»

Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування