07.09.2016 1014

Перша зустріч – перші позитивні враження

6 вересня в стінах актового залу УНУС відбулася зустріч студентів І курсу факультету економіки і підприємництва та ректорату.

Ректор Олена Непочатенко та керівники факультетів привітно зустріли першокурсників і розповіли про особливості навчального процесу в Уманському НУС.

З настановами до студентів звернулася ректор університету. Олена Олександрівна розповіла про університетські традиції, які повинен знати та цінувати кожен студент УНУС. Також ректор порадила якнайглибше зануритися в океан знань, осягнути обрії культурного життя та знайти своє місце в родині університету. Адже однією з визначальних рис студента УНУС є саме його всебічний розвиток.

Перша зустріч – перші позитивні враження

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва