04.04.2016 883

Підтримка національного товаровиробника – це інвестиції у майбутнє

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна замовив норію (вертикальний транспортер вартістю12 тис. грн.) для проведення практичних занять з дисциплін: «Технологічне обладнання галузі»,  «Механізація сільського господарства», «Технологія елеваторної промисловості» та ін.

Норію встановлено  на діючу модель зерносушарки шахтного типу, що спроектована та зроблена викладачами кафедри Геннадієм Ткаченком та                  Павлом Кравчуком, і  устаткована в лабораторії технологічного обладнання (аудиторія №6).

Підтримка національного товаровиробника – це інвестиції у майбутнє

Переважна більшість обладнання для автоматизації зерносушарки виготовлена вітчизняними виробниками. Обладнанням для щита керування норією, в рамках програми співпраці та підтримки молодих спеціалістів технічних навчальних закладів, допомогла Корпорація «АСКО-УКРЕМ».

Колектив кафедри технології зберігання і переробки щиро вдячний співробітникам та керівництву ТОВ «АСКО-УКРЕМ» (м. Київ)  за благодійну допомогу в  модернізації  дослідної зерносушарки  наступним обладнанням загальною вартістю близько трьох тисяч гривень :

1. Корпус  ЩРн-36 IP21
  2. Пристрій автоматичного відключення ПВЗ-2001–2шт,
  3. Контактор електромагнітний ПМ 1-09 –2шт,
  4. Реле електротеплове РТ 1308
  5. Реле електротеплове РТ 1310
  6. Реле контролю напруги РН - S – 20 — 2шт
  7. Амперметр  прямого під’єднання 10А 72х72 ( A-72-6)

Підтримка національного товаровиробника – це інвестиції у майбутнє

Керування зерносушаркою може здійснюватися навіть з мобільного телефону.

Геннадій Ткаченко,  викладач

кафедри технології зберігання і переробки зерна