26.12.2023 177

Підведення підсумків року на засіданні Вченої ради УНУС

26 грудня відбулося чергове засідання Вченої ради УНУС, на якому було підсумовано здобутки університету в поточному році.

Одним з ключових у порядку денному було питання про результати наукової та інноваційної діяльності університету у 2023 році, яке розкрив проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор КАРПЕНКО. У виступі доповідача йшлося, зокрема, про науковий потенціал Уманського НУС, основні результати наукових робіт, виконаних за державною та господарчою тематиками, роботу навчально-наукових лабораторій, вітчизняне та міжнародне наукове співробітництво, винахідницьку діяльність у закладі освіти, підготовку наукових кадрів, публікаційну активність учених, а також наукову роботу молодих учених і студентів.

Заступник головного бухгалтера Лілія ПАНЧЕНКО презентувала фінансовий звіт УНУС за 2023 рік, поділившись з колегами інформацією про структуру фінансування діяльності університету й основні напрями видатків.  Також було виділено шляхи підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

На засіданні виступили директори ВСП УНУС зі звітами з питань освітньої діяльності, зупинившись на основних досягненнях та проблемах очолюваних ними підрозділів. Окремо очільники структурних підрозділів окреслили перспективні напрями розвитку коледжів.

З-поміж інших важливих питань, що розглядались на цьому засіданні і за якими Вченою радою були прийняті позитивні рішення, стали: схвалення Плану підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва на 2024 рік, затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору, обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва. Також було розглянуто низку питань, що стосуються процесу атестації аспірантів й інші поточні виклики.