17.12.2021 270

Підведено підсумки діяльності Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ

17 грудня, в онлайн-режимі на платформі ZOOM, відбулося засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

Основною метою діяльності Ради є впровадження в освітній процес сучасних підходів до виховання молоді, підвищення рівня її національної свідомості та гідності, духовного, культурного та фізичного вдосконалення, що сприятиме реалізації державної політики у галузі вищої освіти та забезпечення якісної підготовки фахівців.

На засіданні було розглянуто такі питання:

• результати діяльності Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ протягом 2021 року;
  • внесені зміни до складу Ради;
  • обговорення та погодження пропозицій щодо плану роботи на 2022 рік;
  • підготовка методичних посібників з виховної роботи, підвищення кваліфікації;
  • поточні питання.

Світлана ВЛАСЮК, заст. декана з виховної роботи

факультету економіки і підприємництва Уманського НУС