18.12.2015 1253

Плідна співпраця студентів з дипломними керівниками!

Дипломне проектування є важливим елементом підготовки фахівців з обліку і аудиту. Саме дипломне проектування показує на скільки сформувався фахівець і які теоретичні знання та практичні вміння є в арсеналі сучасного бухгалтера.

Завідувач кафедри обліку і аудиту, академік Уланчук Володимир Семенович та студент-магістрант 61-ом групи Ігор Луценко

Показовим прикладом того слугує завідувач кафедри обліку і аудиту, академік, Володимир Уланчук. Дипломні роботи виконані під його керівництвом вирізняються особливою глибиною розкритих теоретичних питань та використанням сучасних економіко-математичних методів. Це допомагає розкрити суть досліджуваної проблеми та намітити основні шляхи її вирішення в контексті економіки та бухгалтерського обліку.

Можна зазначити, що студенти активно переймаються та наполегливо працюють над своїм дипломним проектуванням. Адже, вони розуміють, що це найвідповідальніший етап їхнього навчання.

Доцент Оляднічук Наталія Володимирівна консультує Миколу Смолянець, студента 52-ом групи

Яскравим прикладом того слугує студент-магістрант 61-ом групи, Ігор Луценко, який активно працює над своїм дипломним проектуванням під керівництвом професора Володимира Уланчука.

Про ґрунтовний рівень підготовки студентів за спеціальністю  «облік і аудит» свідчить той факт, що переважна більшість випускників вже є працевлаштованими по спеціальності. Зокрема, студентка 52-ом групи, Наталя Веремієнко, яка пройшла професійний відбір та стажування в компанії «Кернел Групп» і працює бухгалтером в ТОВ «Агрофірма Хлібороб» Голованівського району Кіровоградської області. Науковий керівник, доцент Валентин Бобко, радіє з того, що дана студентка вдало поєднує роботу бухгалтера з процесом написання магістерської роботи.

Доцент кафедри Вячеслав Мельник консультує дипломницю,  Людмилу Поліщук, яка є студенткою 52 -ом групи. Вона також успішно поєднує навчання в університеті з роботою в ТОВ «Астеліт».

доцент Бобко  Валентин Володимирович і студентка 52-ом групи Наталя Веремієнко
доцент Бобко Валентин Володимирович і студентка 52-ом групи Наталя Веремієнко

Активно працює над написанням дипломної роботи,  Микола Смолянець, студент 52-ом групи. Його дипломний керівник – доцент Наталія Оляднічук консультує його по темі дипломного проектування.

Плідна співпраця дипломних керівників зі студентами – запорука професійного росту майбутніх спеціалістів.

Доцент кафедри обліку і аудиту, Олена Матрос