12.06.2018 648

Подаруй дитині радість!

ХХ ювілейний зліт студентських лідерів аграрної освіти у Уманському національному університеті садівництва був багатий на безліч цікавих наукових і культурних заходів. Тож у рамках даного заходу лідери студентських рад аграрних університетів України завітали до Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані.

Кожен із нас переживав цю неймовірно чудесну пору дитинства по-різному. Комусь запам’яталися смачні бабусині пиріжки, комусь мамині обійми і турбота, комусь дитячі мрії, що стали основою для плідної праці у дорослому віці. Нещодавно наша планета відзначила Міжнародний день захисту дітей, що покликаний нагадати, наскільки важливою є батьківська відповідальність і захист діток всієї планети. Але, на жаль, у будь-якій країні світу є діти, що з різних причин позбавлені батьківського піклування та потребують особливої уваги суспільства.

Саме до таких діток вдалося потрапити в гості студентським лідерам.

Подаруй дитині радість!

Із щирою, непідробною радістю адміністрація центру та діти зустріли студентів і викладачів неймовірним концертом, веселими танцями, піснями, флешмобами та невеличкою екскурсією центром.

Ми щиро вдячні діткам за такі щирі посмішки, неймовірні емоції та чудові знайомства, а їх вихователям – за розуміння, терпіння, любов до дітей і своєї професії.

Подаруй дитині радість!

Анастасія Резнік, член ради студентського самоврядування університету