14.07.2023 787

Податки і тонкощі маркетингу, банківська справа і торгівля, економіка та фінанси — в усьому допоможуть розібратися на факультеті економіки і підприємництва!

На факультеті економіки і підприємництва відкриті сім спеціальностей, що є актуальними для тих, хто бажає розібратися в усіх тонкощах підприємництва чи мріє про власний бізнес або роботу в державних установах. Ґрунтовні знання та цікава практика – це те, що допоможе зрозуміти вимоги сучасного світу та стати висококласним спеціалістом.

Спеціальності:

051 Економіка

Дана спеціальність фокусується на розумінні економічних систем з акцентуванням на кількісних та аналітичних навичках і міждисциплінарному характері застосування в реальному світі. Перетинаючись з політологією, соціологією та дослідженням навколишнього середовища, дає можливість профільним фахівцям застосовувати економічні теорії до практичних сценаріїв і розвивати детальне розуміння економічних питань у різних сферах народного господарства.

071 Облік і оподаткування

Спеціальність, що має глибоке історичне коріння. Наполегливі, відповідальні та цілеспрямовані опановують її незмінні складові: фінансовий облік, що є фундаментальним елементом і передбачає підготовку, аналіз і звітність про фінансову інформацію; управлінський облік, також відомий як облік витрат, що зосереджується на наданні інформації про вартість продукції, стратегії ціноутворення, бюджетування та розподіл ресурсів; а складова «оподаткування» спрямована на розуміння та застосування на практиці податкового законодавства та нормативних актів.

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Дану спеціальність обирають ті, хто прагне різноманітних і динамічних кар’єрних можливостей на різних рівнях фінансової сфери. Фахівцям цієї спеціальності під силу провадити діяльність в інвестиційно-банківському секторі та корпоративних фінансах, здійснювати фінансове планування й управління ризиками, реалізуватися у страховому андеррайтингу, біржовому посередництві й управлінні інвестиційним портфелем, а також займатися фінансовим підприємництвом і трейдингом. А володіння фінансовою грамотністю та вміння управляти особистими фінансами дає можливість орієнтуватися у складнощах фінансових ринків і приймати обґрунтовані фінансові рішення в особистому житті!

075 Маркетинг

Спеціальність «Маркетинг» — це творчість та інновації, стратегічне й аналітичне мислення; ефективна комунікація та знання психології споживання; розуміння клієнтоорієнтованості та різнопланові можливості кар’єрного розвитку: традиційна зайнятість, фріланс, підприємництво. Маркетинг — це динамічна та швидкозмінна галузь, що постійно розвивається разом із технологічним прогресом. У ній немає двох однакових днів, і завжди є щось нове для вивчення!

076 Підприємництво та торгівля

Професійними перевагами даної спеціальності є: розвиток підприємницького мислення, що важливий для виявлення можливостей, прийняття прорахованих ризиків і створення інноваційних рішень; набуття навичок ведення бізнесу та керування ним крізь призму знань оперативного управління, людських ресурсів й оперативної стратегії; розвиток інноваційності та бізнес-креативності; опанування особливостей роботи в мережі; пошук можливостей адаптації в динамічному бізнес-середовищі; стимулювання цілісного розуміння торгівлі та комерції.

232 Соціальне забезпечення

Освіта за спеціальністю «Соціальне забезпечення» характеризується низкою переваг: розуміння систем соціального забезпечення; можливість особистого внеску у просуванні соціального добробуту та зменшенні нерівності; набуття знань і навичок, щоб орієнтуватися у сфері соціального захисту та соціального забезпечення; розуміння акцентів фінансової безпеки й управління ризиками. А ще це кар'єрні можливості у державних установах, адміністраціях соціального забезпечення, організаціях, що досліджують соціальну політику, консалтингових фірмах, групах захисту інтересів або міжнародних організаціях.

122 Комп’ютерні науки

Спеціальність «Комп’ютерні науки» надає своїм здобувачам низку суттєвих переваг: широкі можливості професійної реалізації за рахунок постійно зростаючого попиту на профільних фахівців у різних галузях; вміння розв’язувати проблеми аналітичного спрямування у різних сферах діяльності; постійне перебування у руслі інноваційності та технологічного прогресу. Комп’ютерні науки нині знаходяться в авангарді росту та розвитку!

Навчання на факультеті економіки на підприємництва Уманського національного університету садівництва — це шлях до когорти професіоналів, які вміють розв’язувати різноманітні професійні задачі, справлятися з викликами, організовувати робочі процеси та керувати продуктивними колективами. Студенти, які навчаються на факультеті економіки та підприємництва — це цілеспрямовані люди, вони ніколи не спиняються в своєму розвитку, самоосвіті та самовдосконаленню для того, щоб завжди бути попереду!