13.12.2021 600

Подяка від Голови правління ВБФ «Серце до серця»

Подяка від Голови правління ВБФ «Серце до серця» нині була вручена волонтерському загону Уманського національного університету садівництва. Колектив навчального закладу взяв участь у 16-ій Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» - «Здорові немовлята!», студенти та викладачі повсякчас актуалізують власним прикладом розвиток благодійності в Україні. Долучення до харитативності, оптимізм та віра в добру справу, безкорисність, щирість вчинків до тих, хто потребує допомоги вилилася в масштабні позитивні результати, які зцілюватимуть не лише маленькі серця, а і віру в Вселенську силу високоморальності людської душі.

Дякуємо всім хто долучився до значного доброго вчинку, хай ця відзнака слугує символом міцного духовного та фізичного здоров’я усіх мешканців Планети Земля!