Подякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилу Транченко
За високий професіоналізм, активну участь у підготовці у проведенні
заходів з нагоди Дня міста та 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань
Подякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри
туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Людмилу Володимирівну.
Подякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилу ТранченкоПодякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилу Транченко
Подякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилу ТранченкоПодякою Міського голови Олександра Цебрія нагороджено завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилу Транченко