17.03.2016 667

Попереджений – значить озброєний

Нині в Україні гостро постала проблема захворюваності на туберкульоз. Адже недарма ця хвороба, починаючи з 1993 року, у нас в державі визнана епідемією. Тому з приводу цього, до Дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня, для студентів спеціальності «Фінанси і кредит» була проведена виховна година на тему: «Захисти себе від туберкульозу».

Попереджений – значить озброєний

Підготували цю виховну Богдан Бойко та Наталія Щербина, під час якої студенти не лише мали змогу прослухати інформацію щодо туберкульозу, а й переглянути коротке відео.

Запрошеною гостею була медичний працівник УМЛ № 1 Герасимчук Вікторія. Вона розповіла студентам багато корисної та важливої інформації, яку потрібно знати кожному.

Попереджений – значить озброєний

На завершення Вікторія Леонідівна дала кілька корисних порад. Ось деякі з них: хоча б раз в рік потрібно перевіряти свій стан здоров`я, постійно дотримуватися правильного харчування, займатися спортом. І тоді у нас є більше шансів оминути цю небезпечну хворобу.

Наталія Щербина, студентка 21-ф групи