20.05.2022 553

Поповнення скарбниці наукових здобутків університету

Сучасна наука – поняття інтернаціональне. Відповідно і визнання приходить лише до тих, чиї результати наукових пошуків стають доступними для широкого загалу. Й Уманський національний університет садівництва всіляко підтримує наукову діяльність колективу та пишається їхніми досягненнями.

Цього разу скарбницю наукових здобутків навчального закладу поповнило світове визнання нелегкої, але надзвичайно яскравої наукової праці міжнародного колективу авторів на чолі з кандидатом фізико-математичних наук, професором, завідувачем кафедри математики і фізики Уманського національного університету садівництва Володимиром Березовським. Їхня спільна наукова праця «Canonical Almost Geodesic Mappings of the First Type of Spaces with Affine Connections onto Generalized m-Ricci-Symmetric Spaces» стала вибором редакційної колегії у категорії «Математика».

Вітаємо колегу та його співавторів з визнанням і зичимо натхнення на подальші яскраві наукові здобутки!

Поповнення скарбниці наукових здобутків університету

Пресцентр Уманського НУС