13.04.2016 1056

Посів технічних культур у господарстві району за участі Уманського НУС

6 квітня представники Уманського НУС долучилися до посівної кампанії провідного фермерського господарства в регіоні «Агрофірма «Базис».

▓з представником Уманської РДА та головним агрономом господарства

Разом із начальником відділу організації виробництва, переробки та маркетингу продукції сільського господарства управління агропромислового розвитку Уманської РДА Іваном Рябоконем доценти кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Андрій Войтік і Василь Кравченко здійснили огляд стану проведення висіву цукрового буряка на полях господарства в селі Кочубіївка.

Поряд із масштабними площами посівів зернових, зернобобових та олійних технічних культур, «Агрофірма «Базис» є традиційним виробником цукрового буряка. Як зазначив головний агроном господарства Михайло Долгов, в цьому році планується посіяти його 200 га.

Внесення мінеральних добрив

Гарні врожаї цукрового буряка у господарстві забезпечуються інтенсивною технологією вирощування цієї культури за використання високоякісного насіння та щедрого удобрення якісною органікою (40 т/га) й дворазовим внесенням мінеральних добрив (перед- та під час сівби). Посівна техніка господарства представлена потужними висівними комплексами й пневматичними сівалками точного висіву в основному закордонного виробництва.

Результати огляду черговий раз підтвердили високий рівень агрокультури господарства «Агрофірма «Базис» та його впевнених позицій у запровадженні сучасних технологій господарювання.

Людмила Худік, викладач кафедри ПМОАПВ