07.10.2022 1388

Посмішка – наша потужна зброя!

Наші реалії сьогодення далекі від того світу, у якому ми б хотіли жити. Але маємо пам’ятати, що попри все – життя триває, і ми самі створюємо своє поле комфорту.

7 жовтня увесь світ відзначає День посмішки – того особливого виразу наших облич, що сигналізує про гарний настрій, про приязне ставлення, про дружні взаємини та й взагалі – є символом (чи навіть синонімом) щастя.

Психологи стверджують, що досягти покращення настрою можна навіть насильно імітуючи на обличчі посмішку. Однак такий ерзац навряд чи стане повноцінним замінником справжніх чуттів і емоцій.

Щороку у День посмішки в Уманському національному університеті садівництва від самісінького ранку панував гарний настрій, адже рада студентського самоврядування проводила різноманітні акції і заходи, спрямовані на долучення спільноти навчального закладу до усміхнених і натхненних. І це їм вдавалося на відмінно! Тож і нині, незважаючи на відстань, що було подолано електронними нейронами платформ соціальних мереж й інших засобів зв’язку, університяни отримали заряд сяючого позитиву від посмішок колег і студентства.

Сьогодні, під час воєнних буднів, посмішка – це наша зброя. Вона засвідчує нашу стійкість і нескореність, нашу волю до життя, наш опір усім негараздам. Посміхаймося, колеги, заради майбутнього!

Пресцентр Уманського НУС