25.11.2016 1522

Поєднання приємного з корисним

Кожен в житті стикається з проблемою вибору навчального закладу, в якому він би хотів навчатися. Така проблема може з’явитися не лише у випускників шкіл,а й у випускників коледжів. Тому для того, щоб показати студентське життя Уманського національного університету садівництва, факультетом економіки і підприємництва була організована профорієнтаційна мандрівка у Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського НУС.

Поєднання приємного з корисним

При приїзді нас радо зустрічав директор навчального закладу Юрій Поліщук. Ознайомившись трохи, всі налаштувались на проведення заходу. Присутні у актовій залі вражались милозвучними піснями, поринули з драйвом у танець, пройнялись ліричним віршем та отримали море позитиву від виступу збірної команди КВН «Made in UNUS».

Залом вирували захоплені та приємні емоції, за які виступати для юних талантів факультету було саме задоволення. Всі учасники заходу, які перебували на сцені, відчували неабияку підтримку залу, що виражалася у бурхливих оплесках після кожного виступу.

Поєднання приємного з корисним

Поїздка була не лише корисна для коледжу ,а й цікава та захоплююча для студентів нашого ВУЗу. Адже факультетом був організований захід, присвячений до Дня студента, а радою студентського самоврядування коледжу, в свою чергу, – маленька екскурсія пам’ятками міста для учасників дійства.

Поєднання приємного з корисним

Наталія Щербина, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва