Позитивні ранки студентів Уманського НУС
Здоров’я – основа життєдіяльності, гарного почуття та настрою людини. Втратити його легко, а от відновити – справа тривалого часу. Однак можна й запобігти цьому: достатньо лише щоранку робити нескладні фізичні вправи та більше рухатися, підтримуючи свій стан у тонусі.
Про важливість людського здоров’я для соціуму свідчить і те, що щорічно, починаючи з 1950 року, 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.
Основи фізичного розвитку студентства Уманського національного університету садівництва закладено в освітньо-виховних традиціях навчального закладу ще з 1844 року. І з того часу зміни відбулися лише в умовах часу, але аж ніяк в обставинах набуття навичок правильного способу життя. Саме тому студентство університету з радістю й активно долучилося до фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», ініційованого Відділом з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради.
Щоранку, незважаючи на, здавалося б, непереборне бажання солодко подрімати ще декілька хвилин, студенти УНУС збираються на стадіоні університету та завзято виконують фізичні вправи. І це не тільки допомагає їм активно розпочати новий день у колі друзів і однодумців, а й набратися сил, енергії та позитиву.
Прес-центр
Уманського НУС
Фото Олег Черноусько
Фотогалерея
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0887-250x180-bcd.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0888-250x180-3dd.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0891-250x180-268.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0892-250x180-f3a.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0902-250x180-a4b.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0905-250x180-952.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0908-250x180-cec.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0910-250x180-467.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0916-250x180-57e.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0934-250x180-17d.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0937-250x180-74f.jpeg)
![Позитивні ранки студентів Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fizkultura/fizkultura-shhodnya/IMG_0938-250x180-928.jpeg)