25.03.2016 1180

Практична підготовка студентів факультету лісового та садово-паркового господарства

Весною нинішнього року студенти напряму підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування» також розбивали площі під сади університету.

Під час навчання вони опанували лінійні і кутові вимірювання, роботу із геодезичними приладами. Настав час здобуті знання і навички застосувати на практиці.

Студенти, які брали участь у розбивці площі під сади

При розбивці саду першочергово необхідно встановити конфігурацію та розміри площі, визначити напрям рядів. Межі площі та напрям рядів майбутнього саду встановлювали за допомогою кутомірних вимірювань теодолітом. Для збереження прямолінійності рядів їх спочатку провішили. Потім за допомогою мірної стрічки кілочками позначали кожне садивне місце. Також позначали місце встановлення стовпів під шпалеру. Загалом було виставлено близько 1200 кілочків.

Поставлене завдання студенти виконали на «відмінно».

Михайло Шемякін, доцент кафедри лісового господарства