21.10.2015 1204

Студенти-технологи ознайомилися із технологією зберігання зерна на підприємстві ТОВ «Влада»

Для студентів 5-го курсу кафедри технології зберігання і переробки зерна було проведено відкрите практичне заняття на підприємстві ТОВ «Влада» Кіровоградської обл. Добровеличківського району в с. Олександрівка. Студенти ознайомились із інноваційними методами зберігання зерна в поліетиленових мішках-рукавах, побачили роботу  двох комплектних млинів продуктивністю 15 т/добу кожний та сучасного мінікомбікормового заводу. Екскурсія була дуже цікавою та змістовною.

Особливу подяку висловлюємо керівництву підприємства, а саме Ігорю  Дегтяреву та Олександру Волкову за теплу зустріч, увагу та цікаву екскурсію.

Олена Єремеєва, аспірант

кафедри технології зберігання і переробки зерна