30.03.2016 1543

Практичне заняття на виробництві ТОВ ТД «Агроальянс».

Закріплення теоретичних знань найкраще підтверджувати практичними заняттями. Нещодавно студенти 2 курсу інженерно-технологічного факультету відвідували Уманську філію ТОВ ТД «Агроальянс».  І ось знову 25 березня керівник  підприємства Анатолій Гуменюк зустрічав студентів вже 3 та 5 курсів навчання. Практичні заняття були направлені на засвоєння вивчених матеріалів з дисциплін «Сільськогосподарські машини» та «Використання техніки в АПК».

Практичне заняття на виробництві ТОВ ТД «Агроальянс».

Анатолій Гуменюк та Роман Бондар (менеджер з продажу техніки) акцентували увагу студентів на особливостях конструкції та можливостях техніки фірми CASE IH, системах та пристроях, які полегшують та оптимізують роботу агрегатів.

Практичне заняття на виробництві ТОВ ТД «Агроальянс».

Ефективність використання сучасної техніки суттєво залежить від рівня кваліфікації «оператора» комбайна, трактора чи самохідного обприскувача, адже на сьогоднішній день роботою машин та механізмів керує комп’ютер. Сервісний інженер Криворучко Олександр розповів про принцип роботи та переваги трансмісії CVX трактора CASE IH Magnum 370, продемонстрував принцип налаштування режимів роботи трактора, виконав демонстраційний проїзд трактором разом з студентами та розповів про операції технічного обслуговування трактора та комбайна.

Роман Вихватнюк

Викладач кафедри ПМОАПВ