05.11.2015 1015

ПриватБанк: практична підготовка фінансистів он-лайн

Під час семінару Валентина Коваленко розповіла про запровадження ПриватБанком нової системи проходження практики в банку, що дає можливість здобути знання та навички роботи у банківській сфері он-лайн, без обов’язкового відвідання відділень банку. Дана система проходження практики для студентів є унікальною, адже не має аналогів у світі.

ПриватБанк: практична підготовка фінансистів он-лайн

Доповідач зазначила, що студенти можуть пройти практику з будь-якого місця, де є Інтернет, і в будь-який зручний для них час – 24/7/365. Після закінчення он-лайн-практики всі студенти складають іспити та тести й отримують сертифікат про проходження практики з оцінками та результатами. При цьому викладачі та роботодавці мають змогу перевірити результати студентів на сайті практики (зазначивши номер сертифіката чи номер мобільного телефону студента). А найкращих практикантів буде зараховано до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вишу.

Також особливістю он-лайн-практики є те, що в процесі вивчення банківських технологій студент має можливість заробляти гроші.

ПриватБанк: практична підготовка фінансистів он-лайн

Впровадження он-лайн-практики для студентів спеціальності «Фінанси і кредит» в банках сприяє підвищенню фінансової освіти студентів на основі використання сучасних інформаційних технологій, формує елементи дослідницького та пошукового характерів, розвиває практичні вміння на основі використання набутих теоретичних знань, а похідне зростання конкурентоспроможності випускників на ринку праці поліпшить можливість їх працевлаштування.

Світлана Власюк, заст. декана з виховної роботи факультету економіки і підприємництва

фото Олега Черноусько