31.12.2017 799
Привітання з Новим роком і Різдвом Христовим
Шановні викладачі та студентство!
Від імені ради студентського самоврядування вітаю всіх
з Новим роком і Різдвом Христовим!
І в ці казкові, сповнені віри та надій дні хочу всім побажати, щоб в Новому році з нами сталося те саме чудо, про яке ми всі так мріємо. І хоч у кожного воно своє, але обов'язково – найнеобхідніше і найважливіше.
Тож бажаю у Новому році легко досягати нових вершин, бути завжди у казковому настрої і щоденно дарувати мільйон усмішок. Нехай вас оточують тільки вірні друзі і збуваються найзаповітніші мрії, рідні люди дарують тільки радість, а невдачі обходять стороною. А також бажаю миру, добра, здоров'я і щастя!
Володимир Макарчук, голова Ради студентського самоврядування університету
Рубрика: Студентське самоврядування