08.08.2024 68

Продовжується набір на освітню програму «Економіка соціального забезпечення» за дистанційною формою навчання освітнього рівня магістр

Факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва продовжує набір на освітню програму «Економіка соціального забезпечення» за дистанційною формою навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Ця інноваційна програма розроблена з урахуванням сучасних вимог ринку праці та спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері соціального забезпечення. Навчання за програмою дозволить студентам здобути глибокі знання та практичні навички в галузі соціальної політики, управління соціальними послугами, економіки соціальних установ та інших актуальних аспектів.

Дистанційна форма навчання надає безліч переваг. По перше, вона забезпечує гнучкість навчання, дозволяючи студентам навчатися з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, що значно спрощує поєднання навчання з роботою або іншими зобов'язаннями. По друге, студенти мають можливість освоювати матеріал у власному темпі, зосереджуючись на складних темах стільки часу, скільки потрібно. Крім того, вони отримують доступ до сучасних технологій, онлайн-ресурсів, інтерактивних матеріалів, вебінарів і відеолекцій, що робить навчання цікавим та ефективним. Відсутність необхідності щоденної поїздки до університету дозволяє зекономити час та гроші на транспорті. Використання сучасних технологій у навчанні сприяє розвитку важливих цифрових навичок, які є необхідними на сучасному ринку праці.

Основна інформація про програму:

Спеціальність: 232 Соціальне забезпечення

Назва пропозиції: ОП Економіка соціального забезпечення

Факультет: економіки і підприємництва

Тип програми: освітньо-професійна

Форма навчання: дистанційна

Курс зарахування: 1 курс

Вартість навчання на рік (контракт): 20 000 грн

Терміни навчання: 02.09.2024 – 31.12.2025 (1 рік 4 місяці)

Терміни подачі заяв: 01.08.2024 – 22.08.2024

Для вступу необхідно скласти такі конкурсні предмети:

Іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська) – мінімальний бал: 100 ТЗНК (тест загальних навчальних компетентностей) – мінімальний бал: 100 Фахове випробування – мінімальний бал: 100 Мотиваційний лист

За даними сайту https://vstup.edbo.gov.ua/ станом на 08.08 вже подано 14 заяв на участь у програмі. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої освітньої програми та зробити важливий крок у своїй професійній кар’єрі. Реєстрація на програму відкрита до кінця серпня 2024 року.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої освітньої програми та зробити важливий крок у своїй професійній кар’єрі. Подання заяв для вступу закінчується о 18:00 22 серпня.

Контактна інформація:

Телефон: +38(067)-47-78-085

Електронна пошта: vstup@udau.edu.ua

Будемо раді бачити вас серед наших студентів!