16.05.2016 907

Проект реконструкції Уманського елеватора

Проект реконструкції Уманського елеватора,  виконується на кафедрі «Технологія зберігання і переробка зерна».

Студенти п’ятого курсу агрономічного  факультету  на занятті з дисципліни «Технологія зберігання і переробка продукції рослинництва»  відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України».  Хлібоприймальне підприємство, що забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. Елеватор приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури, сортове насіння, а також здійснює операції з сушіння, очистки та зберігання зерна. Підприємство має можливість приймати зерно – 8000т. ,  очищати   – 2500т., сушити – 1050 т. на добу.

Проект реконструкції Уманського елеватора

Досить часто зерно в господарствах зберігають в колишніх корівниках та свинарниках, тому своїми очима побачити будівлі спроектовані як зерносховища дуже важливо для студентів-агрономів.

Виїзні практичні заняття є надзвичайно важливими для формування професійних якостей фахівця.

Замісник начальника відділку – Петренко Роман навчається в інституті післядипломної освіти Уманського НУС на одному курсі з Ткаченком Геннадієм .

Окремою темою для обговорення була майбутня реконструкція зерноочисної башти елеватора,  яка є основою дипломного проекту, що виконується на кафедрі «Технологія зберігання і переробка зерна».

Геннадій Ткаченко, викладач

кафедри технології зберігання і переробки зерна