19.10.2015 857

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри фінансів і кредиту

У рамках проведення профорієнтаційної роботи завідувач кафедри фінансів і кредиту, доценти Богдан Гузар та Олександр Транченко відвідали школи міста Немирів та району. У кожній із відвіданих шкіл викладачі, крім учнів, провели також зустрічі із директорами та класними керівниками. Школярам було надано вичерпну інформацію про умови вступу та навчання в Уманському національному університеті садівництва.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри фінансів і кредиту

Викладачі кафедри також відвідали нараду директорів шкіл міста Немирів та району, на котрій представили комп’ютерну презентацію про Уманський НУС та відповіли на запитання присутніх.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри фінансів і кредиту

У селі Ковалівка Немирівського району Богдан Гузар та Олександр Транченко також були присутні на відкритті пам’ятної дошки загиблим героям АТО.

Оксана Кіфоренко, викладач кафедри фінансів і кредиту