29.12.2023 564

Проводжаємо рік старий, закликаємо новий

Ніщо так не надихає на нові звершення та досягнення, як автентична українська пісня та запальний танок! Саме такого принципу дотримуються творчі колективи Центру культури та виховання студентів Уманського національного університету садівництва, які з року в рік дивують загал закладу освіти своїми талантами та креативом.

Тож, аби залишити приємні спогади про рік, що минає та створити необхідну атмосферу позитиву і гарних сподівань на прийдешній 2024, юнаки та юнки, у яскравих національних костюмах, зі щирими посмішками й характерною для українців іскринкою в очах, привітали ректорат університету з різдвяно-новорічними святами.

Щиро-запальні колядки, динамічні танці та нові вокальні композиції створили потужну позитивну святкову атмосферу та задали необхідну мажорну тональність для переходу на новий етап життя.