16.10.2024 97

«Разом до Перемоги»: колектив інженерно-технологічного факультету провів благодійний ярмарок

В Уманському національному університеті садівництва відбувся благодійний ярмарок «Разом до Перемоги», присвячений Дню працівників харчової промисловості, що відзначають 20 жовтня. Зініційований викладачами та студентами інженерно-технологічного факультету захід, привернув увагу громади університету та вкотре залучив до благодійності.

Відкриваючи захід, перший проректор Уманського НУС Іван МОСТОВ’ЯК привітав присутніх і подякував організаторам та учасникам за гарні ініціативи.

Декан інженерно-технологічного факультету Володимир НОВІКОВ зазначив, що усі вторговані на ярмарку кошти будуть скеровані на допомогу ЗСУ: «Багато працівників, студентів університету, і в тому числі викладачі, зараз боронять нашу країну від російської агресії. Їм на сьогодні потрібні різноманітні речі. В рамках Дня працівників харчової промисловості, викладацький та студентський актив прийняли рішення зробити благодійний ярмарок, а кошти спрямувати на потреби захисників та захисниць».

Перед тим як запросити колег до ярмаркування, організатори попросили присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих Героїв, які віддали свої життя за Україну.

Працівники, викладачі та вихованці інженерно-технологічного факультету та зокрема компетентні у питаннях харчування колеги та студенти спеціальності «Харчові технології» Уманського НУС та їхні партнери з компаній «МХП», «Умань хліб» та «Уманьпиво» підготували смаколики до розпродажу.

Дякуємо колективу-організатору — громаді інженерно-технологічного факультету за активну діяльність, низький уклін учасникам, кожному, хто донатом чи купівлею, справою, добрим словом чи ініціативою долучився у Всесвітній день здорового харчування до Перемоги України!