05.11.2023 301

Робота сповнених любові до ближнього

Громада Уманського національного університету садівництва завжди шанобливо ставиться до працівників служб, діяльність яких спрямована на забезпечення соціального добробуту та підтримку населення України. Тому й незмінно вагомою є роль соціальних працівників у підтримці та розвитку громад і нації. Відтак День працівника соціальної сфери України є вдячністю всім причетним за їхню важливу роботу в громадському секторі.

Аби тримати руку на пульсі соціуму та допомогти соціальній сфері України і зробити її кращою, в Уманському НУС функціонує спеціальність 232 «Соціальне забезпечення» (https://www.udau.edu.ua/ua/departments/fakulteti/fakultet-ekonomiki-i-pidpriyemnicztva/socialne-zabezpechennya.html), в рамках якої студенти набувають актуальних знань з провадження соціальної роботи та реалізації державної політики у соціальній сфері. Тож кожен, хто відчуває потяг до роботи з людьми, хто прагне зробити цей світ кращим і комфортнішим, неодмінно може реалізувати в рамках освіти за спеціальністю «Соціальне забезпечення».

Шановні працівники соціальної сфери! Ви – справжній приклад доброти, толерантності та щирої любові до ближнього. Хай ваші найсміливіші плани неодмінно втілюються в життя, робота приносить загальне визнання та вдячність, а кожен день дарує приємні емоції і несподіванки!