08.07.2022 810

Родина – опора та натхнення для кожного

Найцінніше у світі – родина. Тут кожен знайде розраду та натхнення, мотивацію та цікаві стимулюючі до розвитку думки, любов, тепло, затишок… Можна безкінечно перелічувати все, що дає нам родина. А тому спільнота Уманського національного університету садівництва 8 липня, разом зі всіма українцями, щорічно відзначає День родини.

Університяни глибоко шанують родинні зв’язки та цінності, передаючи від батька до сина з глибини поколінь мудрість роду. Цінними настановами старшого покоління ми збагачуємо свою дійсність, а кращими надбаннями людства – власне життя. Посіяне зерно родинних цінностей проросло в нас, і ми, в свою чергу, втілюємо найкраще з родинних традицій і пам’яті у наших дітях.

З дня у день ми маємо підтримку, допомогу, щастя, радість, сміх від найближчих. У когось це кава в ліжко, в інших – запашні сніданки, смс-ки «Доброго ранку!», «Як ти?» або обов’язкові дзвінки: мамі, татусеві, бабусі, дідусеві, рідним або коханим. Така щоденна турбота і є тими нехитрими, простими, але безцінними хвилинами щоденного щастя. І навіть нищівна війна, що триває нині, зблизила нас, українців, об’єднавши в єдину велику родину.

Нам пощастило, що ми можемо відчувати любов і турботу ближніх, адже разом ще так багато гарних справ ми можемо зробити! Тож не зволікаймо: сьогодні саме цей день, коли ми маємо можливість обійняти всіх своїх рідних, зустрітися у тісному колі чи онлайн і сказати слова любові один одному. З родинним святом, шановні університяни! Щастя всім, родинного затишку, миру в країні та сім’ях, здоров’я всім міцного!

Пресцентр Уманського НУС