15.05.2021 361

Родинне світло дарує снагу до життя

15 травня цьогоріч щедрий на свята день, адже загал святкує і День науки в Україні, і День Європи, і Міжнародний День сім’ї. Останній був започаткований Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1993 р. як нагадування людству про те, що головне призначення сім’ї – виховувати милосердя, добропорядність, великодушність, любов, толерантність, добро, терпимість до ближнього. Саме соціальний інститут родини прищеплює особистості світогляд, патріотизм, схильність до інтересів у майбутньому, ставлення до історичних подій і їх бачення, до знань та освіти в цілому.

Родинні зв’язки є основою життєдіяльності людства. Ми всі соціальні та залежні один від одного, а тому над усе потребуємо сімейного тепла та затишку. Кожна родина має свій морально-психологічний уклад, звички, власну історію, традиції та родове дерево. І кожен з нас однозначно скаже, що сім’я – це найбільше щастя, яке людина створює власноруч.

Колектив Уманського національного університету садівництва – це велика та дружна родина, яка пройшла разом безліч випробовувань, радісних і сумних подій. І кожного з представників університетської родини надихають люди, які знаходяться поруч, даруючи любов і турботу, затишок доброзичливого спілкування. Саме родинне світло тримає величезний навчальний заклад, флагман освітянського простору й науки, в прогресивному руслі, налаштовуючи на досягнення, звершення, здобутки та перемоги.

Шановні колеги! Щиро вітаємо всіх з Днем сім’ї! Хай вас завжди зігріває тепло любові, всюди лунає дитячий сміх, а рідні стануть для вас вірною опорою. Хай ваші родини, натхненні життям, будуть сповнені здоров’ям і тримають чіткий курс на процвітання та життя у мирній і щасливій Україні. Благополуччя і добра кожній сім’ї!

Пресцентр Уманського НУС