11.05.2023 711

Розкриття потенціалу біологічних наук: переваги отримання вищої освіти за спеціальностю 091 Біологія та біохімія

Ніхто краще не розуміє навколишній світ, аніж біолог. Навчитися розуміти закономірності живих організмів – реально, якщо відчуваєш життя в собі.

Біологія сучасності – це «Зелена еволюція»: прогрес, суспільна мода, світова спільнота дбають про шляхи довголіття та винаходять нові засоби підвищення продуктивності і якості сільськогосподарських культур. Одними з кураторів і дослідників оздоровлення людства є фахівці-біологи – знавці видового розмаїття рослин, дослідники властивостей і закономірностей розвитку живих організмів.

Користь і важливість ґрунтовних знань сфери біології є беззаперечною, адже від даної професії та її ефективного втілення залежать здорове сьогодення. Здорова нація – щасливі люди, тому спеціалізація є актуальною повсякчас, допоки у людства є потреба бути щасливим.

Виокремимо 3 основні аспекти, що доводять необхідність біологічних знань:

1. Біолог – це спостерігач всього живого та дбайливий упорядник, охоронець вичерпних біологічних ресурсів, що так важливі для всього людства й України у повоєнний час зокрема.
  2. Фахівці біологічної сфери раціоналізують, підтримують, створюють оптимальні умови для природного чи штучного відтворення біологічних ресурсів, а отже – будуть затребувані повсякчас.
  3. Життя біолога є цікавим і багатогранним, життєво необхідним для світової спільноти та цікавим в особистому плані, адже в ньому є місце активній трудовій діяльності, а ще – мандрівкам, експедиціям, подорожам, щоденним відкриттям на благо людства та навколишньому середовищу.

Ми чітко усвідомлюємо всю важливість біологічної освіти у сьогоденні. А тому ми, в Уманському національному університеті садівництва, постійно працюємо над вдосконаленням освітніх програм і навчальних дисциплін. А ще – проводимо власні дослідження у різних сферах біології.

Тож запрошуємо ознайомитися з пропонованими освітніми програмами: Молодший бакалавр: https://ects.udau.edu.ua/ua/informaciya-po-programam/fakultet-plodoovochivnictva-ekologii-ta-zahistu-roslin/op-biologiya-molodshij-bakalavr.html

Бакалавр: https://ects.udau.edu.ua/ua/informaciya-po-programam/fakultet-plodoovochivnictva-ekologii-ta-zahistu-roslin/op-biologiya-bakalavr.html

Загалом можна виокремити 5 переваг спеціальності 091 Біологія та біохімія в Уманському національному університеті садівництва:

1. Студенти-біологи в закладі освіти не лише здобувають профільні знання, а й навчаються проводити дослідження та вивчають користь бактеріальних препаратів.
  2. Навчання студентів-біологів відбувається за принципами прогресивності та поетапності. Наші студенти опановують профільні знання від класичних теорій до сучасних аспектів протягом всього навчання, а ще – мають можливість вдосконалити їх далі, у магістратурі й аспірантурі! Біологи Уманського національного університету садівництва є креативними та винахідливими у підході до професійних знань: вони отримують життєдайні навики, вміння дбати про довкілля, працюють над способами навчання, виходячи з практичного досвіду.
  3. Місія фахівців-біологів – дбати про захист населення та природи, а для цього ми в університеті провадимо ґрунтовну практичну підготовку в умовах виробництва.
  4. Для втілення найсміливіших планів наших студентів в університеті існують програми міжнародної та внутрішньої академічної мобільності, що дозволяють спробувати профільне навчання у різних закладах вищої освіти України та Європи.
  5. Ефективне засвоєння біологічних знань неможливе без практики. Саме тому ми турбуємося про обладнання наших лабораторій, забезпечуючи їх найновітнішим.

Випускники – красномовне свідчення успіху навчального закладу.

Олена Шматко: «Випускники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин за спеціальністю «Біологія» навички та досвід роботи набувають під час навчання в університеті, проходячи виробничі практики на підприємствах, холдингах та господарствах. Наші колишні студенти діляться історіями професійного успіху. Так, фахівці, що контролюють безпеку навколишнього середовища, слідкують за екобезпекою на підприємствах. Студенти-випускники мають нагоду поповнити лави викладачів, працювати над актуальними напрямами досліджень у галузі біологічної науки, сприяти прогресу аграрної науки й освіти та впроваджувати інноваційні розробки в життя.»

Тож, шановні майбутні студенти, якщо вас зацікавила спеціальність 091 Біологія та біохімія – завітайте на сторінку кафедри біології

А якщо виникнуть питання щодо вступу – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва:

Контактні дані (приймальна комісія)

Тел.: (04744)  3-07-32;

E-mail: vstupudau@gmail.com