12.05.2023 377

Розвивайте своє майбутнє разом з нами: приєднуйтесь до динамічного світу комп’ютерних наук в Уманському національному університеті садівництва

Сучасний світ комп'ютерних технологій дає майже необмежений простір для самореалізації і безліч можливостей. А всі актуальні родзинки сучасності сфери комп’ютерів і технічного забезпечення Ви пізнаєте, навчаючись на спеціальності 122 Комп’ютерні науки в Уманському національному університеті садівництва. Ви набудете вмінь керування базами даних та інструментальними засобами проєктування, опануєте мови та технології програмування, навчитеся розробки, тестування, впровадження програмного забезпечення.

У сучасному світі динамічних технологій якісна освіта у сфері комп’ютерних наук дає можливість швидко зайняти передові позиції затребуваності на ринку праці. Адже нині всі країни світу розмовляють мовою програмування, а усвідомлення власних можливостей і актуальних знань надасть Вам омріяні фінансові переваги.

Ґрунтовні знання з комп’ютерних наук дають можливість не просто написати й естетично оформити сайти, креативно відображати інформацію у просторах віртуального контенту – після навчання Ви відчуєте у собі силу виконувати професійні завдання широкого спектру у сфері технічного забезпечення. Високий показних творчих, амбітних фахівців сфери комп’ютерних наук рухає прогрес, тому Ваш успіх є неодмінним і неминучим. Ми зацікавлені в успіхах Вашого становлення як професіонала, тому готові означити переваги спеціальності 122 Комп’ютерні науки:

1. Широка сфера професійної й особистісної реалізації;
  2. Постійне перебування в потоці актуальностей;
  3. Психологічна стійкість і впевненість в умовах постійного прогресу

Усвідомлюючи всю важливість комп’ютерної освіти сьогодні й особисту відповідальність, ми турбуємося про те, аби знання, які даємо сьогодні молоді, були актуальними та сучасними. А тому на постійній основі оновлюємо освітні програми залежно від сучасних світових тенденцій.

Тож запрошуємо ознайомитися з освітніми програмами спеціальності 122 Комп’ютерні науки:

а ще хочемо акцентувати Вашу увагу на п’ятірці переваг, якими можна збагатити своє життя, навчаючись на спеціальності 122 Комп’ютерні науки в Уманському національному університеті садівництва:

1. Поетапність навчання й опанування знань у зручному темпу для логіки та повноти їх набуття;
  2. Цікаве поєднання теорії та практики;
  3. «Навчаємося працюючи» – основний меседж дуальної форми освіти, яку ми впроваджуємо на спеціальності;
  4. Цікаве дозвілля, можливість особистісного розвитку та набуття навичок спілкування і взаємодії з широким колом особистостей;
  5. Активна освітня та наукова складові дозволяють брати участь у внутрішніх та закордонних програмах академічного обміну та стажування.

Наша гордість і доказ професійності – випускники, які вже торують власний успішний шлях фахівця комп’ютерних наук, які пишуть в Альма-матір відгуки про своє навчання:

Дар’я Денисюк: «Я завжди цікавилася інформаційними технологіями, тому після отримання диплома молодшого спеціаліста вибрала для навчання Уманський національний університет садівництва. Перше, що привернуло мою увагу – теплий прийом приймальної комісії, велика кількість сучасного обладнання, гарно оформлена територія закладу поряд з відомим парком «Софіївка».»

Хочете більше конкретики? Будь ласка, за посиланням або ж завітайте на сторінку кафедри

А якщо виникнуть питання щодо вступу – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва.

Приймальна комісія:

Тел.: (04744)  3-07-32