09.11.2015 745

Секційне засідання кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності «концептуальні засади розвитку зовнішньоекономічних стратегій країн з динамічними економіками»

5 листопада в рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи», присвяченої Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, відбулося секційне засідання «концептуальні засади розвитку зовнішньоекономічних стратегій країн з динамічними економіками» на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Відкрив засідання завідувач кафедри менеджменту ЗЕД та логістики, доктор економічних наук, професор Олександр Школьний.

У наукових доповідях викладачів піднімались актуальні проблеми сьогодення: особливості формування експортної стратегії підприємства, вплив глобалізації на експортний потенціал України, покращення інвестиційного забезпечення економіки та інфраструктури зовнішньоекономічної діяльності, удосконалення логістичних транспортних систем і логістичного менеджменту тощо.

Секційне засідання відбулося на високому науковому рівні та з активним обговоренням.

Юлія Збровська,  к.е.н., доцент

кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності